کد خبر: 1030542 A

مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: در بحث نیروگاههای خورشیدی شهرداری اصفهان پیشتاز احداث نیروگاه خورشیدی بوده است و تا پایان سال بیش از 550 کیلو وات نیروگاه خورشیدی توسط شهرداری اصفهان ایجاد خواهد شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حمید رضا پیر پیران همراهی و همکاری شرکت برق و شهرداری اصفهان را نقطه عطفی دانست که موجب ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان خواهد شد و تأکید کرد: این همراهی ها موجب خواهد شد ضمن ایجاد روابط بهتر ، اقدامات موثرتری در خصوص ارائه خدمات داشته باشیم.

وی ادامه داد: در راستای بحث زیباسازی شهر اصفهان در حوزه برق مقرر شد پایه های مازاد روشنایی در برخی از معابر از جمله پیاده راه چهار باغ عباسی و میدان امام جمع آوری شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان در خصوص اقدامات شهرداری اصفهان به منظور کاهش مصرف برق در شهر گفت: با توجه به گرانبها بودن انرژی برق می بایست در حوزه مصرف بهینه و به خصوص در مواقع افزایش مصرف مانند پیک تابستان و یا مثل شرایط روزهای اخیر که کسری گاز نیروگاه ها را داریم با همراهی و همدلی تمامی ارگانها و شهروندان نسبت به صرفه جویی اقدام نماییم تا شاهد خاموشی برق نباشیم.

وی ادامه داد: بعد از اعلام کمبود تأمین گاز برای نیروگاه‌ها ضمن مذاکره با معاونت خدمات شهری از آنها در جهت کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی مصرف برق کمک طلبیدیم که در این راستا همراهی بسیار خوبی صورت پذیرفت.

پیرپیران تاکید کرد: خاموشی آب نماهای اصفهان در این شرایط خاص و همچنین خاموشی مدیریت شده و یکی در میان  روشنایی فضای سبز و پیاده راه‌ها اقدامی مهم و تاثیر گذار از سوی شهرداری اصفهان بوده است.

وی افزود: در بحث نیروگاههای خورشیدی شهرداری اصفهان پیشتاز احداث نیروگاه خورشیدی بوده است و تا پایان سال بیش از 550 کیلو وات نیروگاه خورشیدی توسط شهرداری اصفهان ایجاد خواهد شد.

حمید رضا پیر پیران ادامه داد: در حوزه مباحث مربوط به انرژی های پاک و همچنین موارد مربوط به استفاده بهینه از انرژی گران بهای برق شهرداری اصفهان پیشتاز همه ادارات در حوزه صرفه جویی مصرف برق با استفاده از انرژی های پاک بوده است.

وی تاکید کرد: همراهی و کمک شهرداری اصفهان موجب شده است که تا این لحظه خدا را شکر به هیچ عنوان مشکل خاموشی برای شهروندان نداشته باشیم.

اصفهان انرژی برق روشنایی شهرداری شهرداری اصفهان ایلنا استان اصفهان شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر