کد خبر: 1030472 A

مدیر کل بنیاد مسکن استان خبرداد:

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین از بهره برداری ۴۲۰ طرح بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی و شهری در مناطق سیل زده استان قزوین در دهه مبارک فجر امسال خبرداد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، علی اصغر گونجی با اعلام این خبر گفت: برای بازسازی و نوسازی این واحدهای مسکونی روستایی اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی در ادامه با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح مسکن شهری و اقشار کم درآمد استان در دهه مبارک فجر، افزود: در این ایام، ۱۶ واحد با ۱۰ میلیارد و ۵۴۸ میلیون ریال اعتبار در شهرستان آوج به بهره برداری می رسد.

 مدیر کل بنیاد مسکن استان با اشاره به طرح‌های قابل افتتاح هادی روستایی در استان، اظهار کرد: ۹ طرح هادی روستایی با ۳۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اعتبار در ۶ شهرستان استان همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

گونجی با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی، اضافه کرد: ۴۷ واحد در آبیک با ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال، ۴۲ واحد در آوج با چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، ۱۶۴ واحد در البرز با هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، ۲۶۳ واحد در بویین زهرا با ۱۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال، ۱۰۸ واحد در تاکستان با پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و ۴۸۳ واحد در قزوین با ۲۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال به بهره برداری می‌رسند.

وی درباره پروژه‌های قابل افتتاح تامین مسکن خانواده‌های دارای دو معلول تحت پوشش بهزیستی در ایام دهه فجر، بیان کرد: در این مدت تحت نظارت و مشارکت بنیاد مسکن استان ۶۱ واحد با یک میلیارد و ۹۸ میلیون ریال اعتبار افتتاح می شود که بودجه آنها، طبق تفاهمنامه منعقده بین بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و سازمان بهزیستی به صورت بلاعوض به خانواده‌های بهزیستی دومعلول و بیشتر از سال ۹۴ تاکنون پرداخت شده است.

استان قزوین انقلاب اسلامی سیل مسکن بنیاد مسکن استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر