کد خبر: 1030147 A

معاون بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت:امسال ۷۱ پرونده تخلف برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای قزوین از قبیل تخفیف‌های غیرواقعی و صوری تشکیل و به تعزیرات ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علی اکبر کبیری در پنجمین نشست کمیته نظارت بر فرایند عرضه و توزیع مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی استان قزوین که در دادسرای قزوین برگزار شد،افزود: به جز تخفیف‌های غیرواقعی، گران فروشی، درج نکردن قیمت و احتکار کالا از دیگر تخلفات فروشگاه های زنجیره ای در قزوین بوده که برای آنها پرونده تشکیل و به تعزیرات ارسال شده است.

این مسئول همچنین گفت: برخی واحدهای تولیدی نیز در ارتباط با تامین کالا و قرارداد با فروشگاه‌های زنجیره‌ای دچار تخلفاتی همچون کم فروشی یا تبانی با فروشگاه‌ها در خصوص قیمت گذاری و تخفیف های صوری می شوند که برخورد قضایی با آنها ضروری است.

وی اظهار داشت: نظارت بر فروشگاه های زنجیره ای به دنبال انعکاس گزارش هایی از تخلف و تخفیف های غیرواقعی آنها در فضای مجازی و رسانه ها، از سوی بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت تشدید یافته است.

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین یادآور شد: در حال حاضر ۱۲۳ فروشگاه زنجیره ای و هایپرمارکت در قزوین به فعالیت می پردازند.

 

تعزیرات رسانه سازمان صنعت معدن و تجارت استان فروشگاه های زنجیره ای قیمت گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر