کد خبر: 1029679 A

سردار محمدیان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که از طریق فروش ملک یکی از آشنایانش به دیگران ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد .

به گزارش ایلنا از البرز سردار عباسعلی محمدیان با اشاره به دستگیری کلاهبرداری ۲۰۰ میلیاردی در البرز اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره حکم جلب متهم و کلاهبردار حرفه ای که با شگردهای خاص به کلاهبرداری از طریق فروش مال غیر به دیگران، اقدام کرده است، بررسی موضوع و دستگیری متهم در دستورکار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی اظهار داشت: بلافاصله تیم های زبده از کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری و اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی تشکیل و با انجام اقدامات گسترده پلیسی آدرس هایی را که احتمال حضور یا سرکشی متهم در آنها بود کنترل کردند تا اینکه رد متهم را در منطقه "رجایی شهر کرج" شناسایی و نامبرده را در کمتر از 48 ساعت در یک واحد آپارتمانی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سردار محمدیان افزود: متهم در بازجویی های کارآگاهان اذعان داشت که با توجه به درخواست یکی از آشنایانش در خارج از کشور مبنی بر فروش املاکش در کرج  از طریق وکالتنامه، نامبرده با سوء استفاده از اعتماد وی و داشتن وکالتنامه رسمی فروش املاک، با بکارگیری شگردهای متقلبانه املاک را طی چندین مرحله و به صورت متعدد به افراد زیادی فروخته و وجه حاصل از فروش را که 200 میلیارد ریال است را به مالک اصلی بازنگردانده است .

فرمانده انتظامی استان البرز بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده و انتقال به دادسرا با  صدور رای نهایی و قرار وثیقه 400 میلیارد ریالی روانه زندان شد و شناسایی افرادی که املاک به آن ها فروخته شده در حال پیگیری است.

استان البرز پلیس آگاهی دادسرا زندان فرمانده انتظامی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر