کد خبر: 1029642 A

سرمربی گل ریحان:

سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز پس از تساوی مقابل قشقایی شیراز، گفت: تاخیر در برگزاری بازی در روحیه تیم تاثیر منفی داشت ولی از تمام بازیکنان تیم راضی هستم چرا که تلاش خود را انجام دادند و امیدوارم در دیدارهای آینده نتایج خوبی کسب کنیم.

به گزارش ایلنا از البرز ، اصغر مازیار پس از تساوی مقابل قشقایی شیراز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم. ما در نیمه دوم، گل اول را دریافت کردیم ولی بازیکنان ما به خوبی به بازی برگشتند و گل تساوی را به ثمر رساندیم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط گذشته و اینکه چند بازیکن تیم با مصدومیت مواجه بودند ولی از تمام بازیکنان تیم راضی هستم و تلاش خود را انجام دادند و امیدوارم در دیدارهای اینده نتایج خوبی را کسب کنیم.

سرمربی گل ریحان در پاسخ به این سئوال که آیا برنامه ای برای جذب بازیکن جدید دارید گفت: در همان ابتدای حضورم درخواست خود را برای جذب بازیکن به مدیرعامل باشگاه ارائه کردم و به زودی و در فصل نقل و انتقالات بازیکنان جدید به تیم اضافه می شوند ولی باید به این نکته اشاره کنم که در تیم ما بازیکنان خوب و آینده داری حضور دارند که می توانند در ادامه لیگ موفق باشند.

مازیار در ارتباط با حواشی دیدار با قشقایی و تاخیر در برگزاری این مسابقه گفت:خیلی خوب می شود که اگر قرار است بازی در لیگ یک برگزار شود برنامه ریزی از قبل به صورت دقیق انجام شده و شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم و تاخیر در برگزاری مسابقه در روحیه بازیکنانم تاثیر گذار بود.

دیدار گل ریحان البرز و قشقایی شیراز عصر دوشنبه با نتیجه یک بر یک در ورزشگاه انقلاب به پایان رسید.

تیم گل ریحان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر