کد خبر: 1029552 A

امام‌جمعه کرج در دیدار با دادستان استان البرز :

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در البرز و امام‌جمعه کرج با آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا از البرز، آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با حسن مددی دادستان مرکز استان ضمن تشکر از تلاش‌های دستگاه قضایی استان، بر پیگیری قاطع و جلوگیری از تضییع حقوق عامه تأکید کرد و مبارزه جدی با فساد را خواستار شد.

او در ادامه با تأکید بر رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی و برنامه‌ریزی برای این امور مواردی را تذکر داده و در رابطه با ساخت‌وسازهای غیرمجاز در استان، یادآور شد: در بحث ساخت‌وسازهای غیرمجاز همه را به یک چشم ببینید و بدون هیچ تبعیض و چشم‌پوشی مطابق قانون عمل کنید.

 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هم  در سخنانی بابیان اینکه هرگز از حقوق عامه کوتاه نمی‌آییم و قاطعانه عمل می‌کنیم، بیان داشت: ترک فعل مسئولیت قانونی را برای حقوق عامه تذکر داده‌ایم.

او بابیان اینکه در خصوص آسیب‌های اجتماعی، کودکان کار، متکدیان و ساخت‌وسازهای غیرقانونی در بخش شهر را از شهرداری خواسته‌ایم، عنوان کرد: در برخورد با متخلفان هم سعی کرده‌ایم کار مردم متوقف نشود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز بابیان اینکه در برخورد با مجرمان با انذار و بازدارندگی عمل کرده‌ایم، اظهار داشت: برخی از طرح‌های تفضیلی احتیاج به بازنگری و تصحیح دارد.

مددی در ادامه ضمن اظهار تأسف از اینکه بعضی از دستگاه‌ها به وظایف خود عمل نمی‌کنند، گفت: برخی دستگاه‌ها با بی‌توجهی به وظایف خود برای دستگاه قضایی بار اضافه درست می‌کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در خاتمه با اشاره به عزم جدی دستگاه قضایی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، خاطرنشان ساخت: دستگاه قضایی هزینه‌های مبارزه با مفاسد را پذیرفته است.

 

دادستان کرج نماینده ولی فقیه در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر