کد خبر: 1029470 A

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج از آزادسازی 10 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: این عملیات شامل تخریب 26 مورد دیوارکشی، بنا، محوطه، استخر و دپوی مصالح در منطقه گرمدره بوده است.

به گزارش ایلنا از البرز، اسماعیل صارمی از آزادسازی 10 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان در روز دوشنبه 6 بهمن ماه 99 خبر داد و عنوان کرد که این عملیات شامل تخریب 26 مورد دیوارکشی، بنا، محوطه، استخر و دپوی مصالح در منطقه گرمدره بوده است.

 صارمی گفت: مبارزه با زمین خواری در کرج با جدیت در دستور کار اداره امور اراضی این مدیریت قرار دارد.

وی با اشاره به اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی در گرمدره با تاکید بر اینکه حفاظت از اراضی کشاورزی وظیفه همگانی است، گفت: متاسفانه به دلیل عدم آگاهی مردم از تغییر کاربری اراضی کشاورزی، افرادی سودجو از این عدم آگاهی سوء‌استفاده می‌کنند و اراضی کشاورزی را با کمترین قیمت از کشاورزان خریداری و با خرد کردن آن، به مردم می فروشند که این تبعاتی دارد و با چنین افرادی برخورد می‌شود.

وی از شهروندان درخواست کرد ضمن درک اهمیت موضوع تولید غذا، نسبت به عملکرد سودجویان هشیار بوده و از طریق سامانه ۱۳۱ جهاد کشاورزی، این مدیریت را در حفظ و حراست از باغات و اراضی زراعی همراهی کنند.

اراضی کشاورزی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر