کد خبر: 1029431 A

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب اصفهان مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت: در دهه فجر 16 پروژه در بخش آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 245 میلیارد و 450 میلیون ریال در سطح استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، هاشم امینی اعلام کرد: در دهه فجر سال جاری 14 پروژه در بخش آب به بهره‌برداری می رسد و پروژه کلکتور فاضلاب شاهین شهر و منطقه 6 اصفهان در بخش فاضلاب در مدار بهره برداری قرار می گیرند.

وی با اشاره به افتتاح آزمایشگاه میکروبیولوژی در شهر نجف آباد اظهار داشت: از آنجائیکه ارتقای کیفی آب شرب مردم برای فعالان صنعت بسیار حائز اهمیت است راه اندازی آزمایشگاه میکروبیولوژی در دستور کار قرار گرفت.

امینی به بهره برداری از سیستم تله متری و مانیتورینگ منابع آبی روستاهای بخش بن رود پرداخت و بیان داشت: در این ایام مبارک، سیستم تله متری و مانیتورینگ منابع آبی 17 روستای بخش بن رود عملیاتی می‌شود تا از این پس آب شرب عادلانه میان روستاییان توزیع شود.

وی ادامه داد: در دهه فجر سال جاری با بهره برداری از 12 کیلومتر خط انتقال آب، اهالی روستای جشوقان منطقه کوهپایه ازآب شرب پایدار بهره مند می شوند.

مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان با بیان اینکه با یکپارچه سازی شرکت‌های آبفا شهری و روستایی یکی از اولویت ها اصلاح و بازسازی شبکه فرسوده آب در روستاها بوده است، اعلام کرد:  19.5  کیلومتر شبکه فرسوده آب در خور وبیانک، پس از بازسازی و اصلاح در دهه فجر امسال در مدار بهره برداری قرار می گیرد.

آب و فاضلاب استان اصفهان اصفهان شهری و روستایی صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر