کد خبر: 1029294 A

معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: بازارهای اقوام ایرانی و پوشاک برند برای جذب گردشگر و بازاریابی محصولات صنایع دستی و سوغات استان در آزادراه قزوین-کرج جانمایی شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، عیسی قبادی اظهار کرد: قزوین به عنوان شاهراه ارتباطی کشور در مسیر عبور و مرور ۱۳ استان قرار دارد و این موضوع یک ظرفیت مناسب برای جذب گردشگر و همچنین فروش محصولات، سوغات و تولیدات استان است.

معاون اقتصادی استاندار با بیان اینکه مکان استقرار و احداث بازار اقوام ایرانی و پوشاک برند جانمایی و تعیین شده است، گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سایر دستگاه های مرتبط مکلف هستند تا بسته های سرمایه گذاری مرتبط با این طرح را تهیه و به سرمایه گذاران ارایه دهند.

قبادی بیان کرد: در بازار پوشاک برند انواع البسه، کیف و کفش برندهای مطرح ایرانی و تولیدکنندگان استان و همچنین در بازار اقوام ایرانی نیز انواع سوغات و محصولات فرهنگی، صنایع دستی و کشاورزی استان عرضه خواهد شد.

وی افزود: ایجاد این بازارها ضمن اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم برای جوانان قزوینی، حمایت خوبی از تولیدات استان نیز به شمار می رود و محصولات تولیدکنندگان قزوینی را به هموطنان معرفی می کند.

این مسئول اظهار امیدواری کرد با تعیین سرمایه گذار برای این 2 طرح اقتصادی و تجاری، کلنگ زنی و عملیات ساخت این بازارها تا سال آینده کلید بخورد.

سرمایه گذاری سوغات صنایع دستی کشاورزی اقوام ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر