کد خبر: 1029234 A

در گفت و گو با ایلنا تشریح شد:

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان از افتتاح یادمان شهید گمنام دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود و چندین پروژه آموزشی و ورزشی در دانشکده‌های فنی و حرفه ای پسران سمنان و دختران شاهرود همزمان با دهه فجر خبر داد.

به گزارش ایلنا از سمنان، رضا نقدی با اشاره به اهداف و اثرات اجرایی یادمان شهدا گفت: احداث بنای یادمان شهدا در محوطه دانشکده یادآور دلاوری ها، ایثار و گذشت جوانان این مرز و بوم در سال های دفاع مقدس برای دانشجویان، اساتید و کارمندان است.
 
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان همچنین از بهره ‌برداری سالن ورزشی چند منظوره دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران سمنان و چمن مصنوعی و سالن بدنسازی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود در چهل و دومین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: آنچه در کنار علم‌آموزی از اهمیت بالایی در دانشگاه‌ها برخوردار است، توجه به برنامه‌های فرهنگی و ورزشی است و این مهم در دانشگاه فنی و حرفه‌ای همواره مورد توجه بوده است.
 
وی ادامه داد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان به‌ عنوان تنها دانشگاه دولتی مهارتی در استان با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص، کارآفرین در حال حاضر با داشتن بیش از 4 هزار دانشجو و 4 دانشکده در شهرستان‌های سمنان، شاهرود و امیرآباد دامغان، مشغول به فعالیت است.
استان سمنان دانشگاه فنی حرفه ای سمنان دهه فجر 99
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر