کد خبر: 1029180 A

صبح امروز رخ داد؛

فرمانده پلیس راه شهرستان نیکشهر گفت: حادثه تصادف در محور نیکشهر-چابهار 5 کشته بر جای گذاشت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی کلبعلی گفت: برخورد مرگبار دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و برلیانس در محور نیکشهر به چابهار پنج نفر کشته و ۳ نفر مصدوم برجای گذاشت.

سرهنگ کلبعلی گفت: ساعاتی پیش در پی اعلام یک فقره تصادف به مرکز فوریت های پلیس شهرستان در جاده نیکشهر به چابهار ، بلافاصله تیمی از مامورین پلیس راه برای بررسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه خونین ۵ نفر از سرنشینان پژو ۴۰۵ جان خود را از دست دادن و دو مصدوم خودروی برلیانس توسط نیروهای امدادی به بیمارستان محمد رسول الله نیکشهر منتقل شدند.

سرهنگ کلبعلی ادامه داد : این تصادف در کیلومتر ۴۶ جاده نیکشهر به چابهار رخ داده است که پس از بررسی‌های به عمل آمده تجاوز به چپ سواری ۴۰۵ علت این حادثه اعلام شده است.

وی بیان کرد: رانندگان در هنگام رانندگی حتما مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و از سرعت غیرمجاز و تجاوز به چپ خودداری کنند تا شاهد بروز چنین حوادت ناگواری نباشیم.

محور های ایرانشهر به نیکشهر و نیکشهر به چابهار از مسیرهای پرتردد استان هستند که به دلیل یک بانده بودن و فرسودگی تاکنون خانواده‌های زیادی در این محور به دلیل حوادث جاده ای عزادار شده اند.

پژو پلیس راه تصادف سیستان و بلوچستان چابهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر