کد خبر: 1029051 A

رئیس اداره صمت دامغان به ایلنا خبر داد:

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دامغان از افتتاح 3 کارخانه با سرمایه گذاری بیش از 230 میلیارد ریالی و اشتغالزایی41 نفر همزمان با دهه فجر 99 در دامغان خبر داد.

حمید صالحی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دامغان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا بیان کرد: به منظور تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و تنظیم بازار در دی‌ماه 99 حدود 260 تُن کالاهای اساسی توزیع شد.
 
وی به تشریح اقلام توزیع شده به منظور ایجاد تعادل در بازار پرداخت و گفت: 100 تُن تخم مرغ، 90 تُن گوشت مرغ گرم، 11 تُن شکر، 3500 حلب روغن جامد پنج کیلویی، 10 تُن برنج خارجی و 35 تُن روغن مایع با نرخ مصوب در شهرستان دامغان توزیع شد.
 
صالحی ضمن تبریک فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت : در دهه فجر سال جاری 3 کارخانه با سرمایه‌گذاری بالغ بر 230 میلیارد ریالی و اشتغالزایی 41 نفر به صورت مستقیم به بهره‌برداری می‌رسد.
 
رئیس اداره صمت دامغان با اشاره به افتتاح واحد تولیدی 8 نوع داروی شیمیایی خوراکی که دومین واحد صنعتی تولید دارو در شهرک صنعتی دامغان است، یادآور شد : افتتاح کارخانه تولید ذغال از ضایعات چوب در ناحیه صنعتی صیدآباد و افتتاح کارخانه فروسیلیکو منگنز در امیریه از دیگر طرح های صنعتی دامغان است که در دهه فجر افتتاح خواهد شد.
 
وی افزود: کارخانه فروسیلیسم با سرمایه‌گذاری 400 میلیارد تومانی توسط بخش خصوصی و اشتغالزایی 400 نفر در دهه فجر 99 کلنگ زنی خواهد شد.
اداره صنعت معدن و تجارت دامغان دهه فجر 99 کارخانه فروسیلیسم امیریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر