کد خبر: 1028831 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

هافبک محروم تراکتور از عدم پیگیری محرومیت اش توسط باشگاه گلایه مند است و می‌گوید: امیدوارم آنهایی که باعث شدند حق من ضایع شود و در اوج دوران فوتبالم از بازی کردن محروم باشم شب راحت بخوابند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، سعید واسعی، هافبک تیم فوتبال تراکتور که با محرومیتی ۴ ماهه از سوی فدراسیون فوتبال مواجه شده است تقریباً نیمی از این محرومیت را پشت سر گذاشته ولی به گفته خودش، باشگاه هیچ پیگیری خاصی نسبت به اعتراض به حکم صادر شده و تلاش برای رفع یا کاهش این محرومیت نداشته است. به گفته واسعی باشگاه تراکتور که مدتی بحث فسخ قرارداد او را مطرح کرده بود حتی در این زمینه به او اطلاع رسانی نمی‌کند.

واسعی در گفت وگو با ایلنا در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به برتری تراکتور مقابل گل گهر سیرجان اظهار داشت: برد خوب تراکتور را تبریک می‌گویم و من هم به اندازه بازیکنان حاضر در زمین خوشحال بودم چرا که تراکتور را تیم خودم می‌دانم و از این نتیجه خوب و خوشحالی هواداران تیم خوشحالم و امیدوارم تیم تراکتور همیشه در تمام بازی‌ها موفق باشد.

وی در مورد آخرین وضعیتش گفت: حدود ۵۰ روز است که از محرومیت من می‌گذرد ولی هیچکس از باشگاه پیگیر کارهای من نبوده و اصلا انگار نه انگار که من بازیکن تراکتور هستم. من واقعاً در تمام این مدت تنها بودم و به تنهایی کارهای پیگیری محرومیت ام و اعتراض به رای صادر شده را انجام دادم.

هافبک محروم تراکتور در مورد دیدار با مسئولان باشگاه هم توضیح داد: چند بار قرار بود به دیدن مسئولان باشگاه بروم ولی هر بار به دلیل و بهانه‌ای با این موضوع موافقت نکردند و جلسه‌ ای انجام نشد تا حرف‌هایم را بزنم و پاسخ بگیرم و واقعا دلیل این رفتارها را از مسئولان محترم و عزیز تراکتور نمی‌دانم. حتی بحث فسخ قرارداد هم که پیش آمده بود نمی‌دانم چه شد و کاش حداقل تکلیف من را روشن می‌کردند و اگر من را نمی‌خواهند هم بگویند تا تکلیفم را هرچه زودتر بدانم.

واسعی در ادامه گفت: اگر حکم عادلانه‌ای صادر نشود و من به حقم نرسم حتما این پرونده را به CAS خواهم برد و تا آخر پیگیر گرفتن حقم هستم‌. امیدوارم آنهایی که باعث شدند حق من ضایع شود و بی‌دلیل در اوج دوران فوتبالم از بازی کردن محروم باشم شب راحت بخوابند.

بازی زمین فدراسیون فوتبال فوتبال گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر