کد خبر: 1028294 A

استاندار البرز :

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با حضور معاون وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی تصمیماتی در استان گرفته شد که از ظرفیت های قانونی نیز جهت کاهش بیماری کرونا با همراهی دستگاه قضا استفاده کنیم.

به گزارش ایلنا از البرز، شهبازی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که روز شنبه به ریاست رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور حریرچی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان برگزار شد، اظهار داشت: بیماری کرونا در موج سوم شیوع در البرز بسیار خوب مدیریت و کنترل شد و این مرهون تلاش تمامی اعضای ستاد و بویژه کادر بهداشت و درمان و همراهی مردم است.

وی با اشاره به نتایج تلاش‌ها در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی توسط بسیج در استان، ادامه داد: عملکرد و نظارت قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر بسزایی در روند نزولی بیماری داشته است.

شهبازی گفت: جای خرسندی دارد که تعداد مرگ و میر ناشی از کرونا در استان کاهش جدی یافته و روزهای بدون فوتی نیز در هفته گذشته داشتیم.

وی افزود: پرهیز از عادی انگاری و سهل انگاری ضرورت دارد و مقرر شد که طبق برنامه نسبت به افزایش تست گرفتن در استان اقدام کنیم.

استاندار البرز گفت: البرز بار تبادل بالای جمعیتی را بر دوش دارد ولی تلاش های برنامه محور و هدفمند در استان در این استان ادامه دارد.

وی با عنوان اینکه 3 مجموعه ای که در حال تولید واکسن هستند در جغرافیای البرز مستقر هستند، گفت: با حضور معاون وزیر بهداشت و درمان، تصمیماتی در استان گرفته شد که از ظرفیت های قانونی نیز برای کاهش بیماری کرونا با همراهی دستگاه قضا استفاده کنیم.

 

استاندار البرز معاون وزیر بهداشت دکتر حریرچی کرونا در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر