کد خبر: 1027874 A

با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور؛

پنجشنبه شب در آیینی با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور برترین‌های دومین دوره جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب عالیشهر معرفی شدند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، در این مراسم مسئول برگزاری این دوره از جشنواره در تشریح اعلام برندگان اظهار داشت: در مجموع ۱۵۷ عکس و فیلم توسط شهروندان شهر جدید عالیشهر به دومین دوره جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید کشور ارسال شد.

فاطمه بحریاری افزود: برترین‌های جشنواره در ۲ بخش فیلم و عکس و در ۲ سطح کشوری و شهر جدید عالیشهر معرفی شدند.

وی ادامه داد: در بخش کشوری شهرهای جدید پناهی مقدم از  سهند، اکبرپور از شهر جدید اندیشه، جوکار از شهر جدید فولاد شهر به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.

مشاور فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر عنوان کرد: در بخش فیلم کشوری نیز فاطمه خاکی از شهر جدید سهند، عادل پور از عالیشهر و علیرضا شهسواری و مسیحا رحیمی از شهر جدید صدرا به ترتیب به عنوان های برتر را به خود اختصاص دادند.

بحریاری ادامه داد: در بخش جشنواره ویژه شهر جدید عالیشهر نیز زینب هاشمی، لیدا دهقانی، مائده ملاح زاده، سارا زربان و محمد صابر هاشمی به ترتیب حائز رتبه های برتر شدند.

وی  یادآور شد: در بخش فیلم ویژه شهر جدید عالیشهر نیز مسلم عادل پور، نجمه جنت پور، عباس جمالی و ماجده هاشمی به عنوان نفرات منتخب معرفی شدند.

وی گفت: برگزاری جشنواره فیلم و عکس رویدادی مهم در جهت پویایی و شکوفایی استعدادهای شهروندان شهرهای جدید محسوب می‌شود.

بحریاری اظهار داشت: استقبال خوب شهروندان شهرهای جدید از این رویداد نشان از جایگاه ارزشمند و فاخر جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید کشور است‌.

در آیین اختتامیه این جشنواره از سوی طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور لوح تقدیر و تندیس نفرات برتر جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید کشور به آنها اهدا شد.

زینب فرهنگی و اجتماعی فرهنگی هنری فولاد جشنواره فیلم و عکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر