کد خبر: 1027243 A

زرآبادی پور به ایلنا خبرداد:

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: طرح معاینه فنی به صورت نیم‌بها در مرکز معاینه فنی خودرو شهید رجایی شهرداری قزوین تا پایان هفته جاری به مناسبت هفته هوای پاک تمدید شد.

 شیما زرآبادی‌پور  در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از قزوین اظهار کرد: طرح صدور نیم‌بهای برگ معاینه فنی خودرو به مناسبت هفته هوای پاک در مرکز معاینه فنی خودرو شهید رجایی شهرداری قزوین تا پایان هفته جاری تمدید شد.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل شهرداری افزود: با مصوبه ستاد معاینه فنی شهرستان قزوین، صدور برگ معاینه فنی در این مرکز در روز 29 دی، روز هوای پاک، نیم‌بها شده بود که به دلیل درخواست‌های شهروندان و همچنین به منظور پیشگیری از ازدحام در ایام شیوع کرونا، مقرر شد تا پایان هفته جاری این طرح تمدید شود.

وی ادامه داد: شهروندان می‌توانند برای بهره‌مندی از این طرح، تا روز دوم بهمن‌ماه به مرکز شهید رجایی مراجعه کنند؛ ضمن اینکه امکان نوبت‌دهی آنلاین نیز از طریق سایت اینترنتی این مرکز به نشانی https://rajaeionlineres.qazvin.ir/ مهیا است.

زراّبادی‌پور بیان کرد: ساعت کار مرکز تا چهارشنبه، صبح‌ها از ساعت 7:30 تا 14:30 و بعدازظهرها از 15 تا 17 است و روز پنجشنبه نیز شهروندان می‌توانند از ساعت 7:30 تا 12:45 به مرکز شهید رجایی مراجعه کنند.

ترافیک خودرو شهرداری معاینه فنی رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر