کد خبر: 1027079 A

رئیس کل دادگستری استان زنجان، تاکید کرد: دادگستری استان با جدیت مشکل 50 ساله روستای شریف آباد ابهر را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در پنجمین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی ملی استان  گفت : کمیسیون رفع تداخلات  با اقدامات پیشگیرانه  و برای  از بین بردن بستر های تضییع حقوق بیت المال  اهتمام واقدام جدی کند.

رئیس کل دادگستری استان زنجان، با اشاره به موضوع  اختلاف  دیرینه روستای شریف آباد از توابع شهرستان ابهر  با جهاد کشاورزی افزود : موضوع شریف آباد ،موضوع تازه و پیش پا افتاده ای نیست ،بلکه اختلاف 50 ساله بر روی زمین 3000 هکتاری است  ،این اختلاف تاکی باید ادامه پیدا کند؟ این زیبنده استان نیست .

رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال در امور ارضی ملی  استان  با بیان اینکه قبل از تشکیل این جلسه دیداری با نمایندگانی از مرکز و  نمایندگان اهالی روستای شریف آباد  در دفتر بنده داشتیم و به طرفین گفتم برای حل این اختلاف بنده شخصا ورود  پیدا خواهم کرد  اظهار کرد :  پایه کار و اشکال از طرف مسئولین امر بوده و  بنده در تعجب ام مسئولین  چرا اقدامات لازم در اجرا و پیاده سازی اصلاح اراضی در این روستا را  انجام نداده اند و این موضوع بقرنج و ناینحلی نیست که تا کنون حل نشده است.

صادقی نیارکی خطاب به رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مسئولین امر تأکید کرد :برای جلسه بعد شورای حفظ حقوق بیت المال در امور ارضی ملی  استان بایستی این مشکل برطرف شود و ما فقط نتیجه این موضوع را میخواهیم. ما از ابتدا بدنبال سازش بودیم ، اگر مسئولین امر اهتمام جدی برای حل این مشکل نکنند، ما تصمیم قاطع خواهیم  گرفت.

دادگستری زنجان/ روستای شریف اباد ابهر /مشکل 50 سالع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر