کد خبر: 1027011 A

مدیرکل امور فرهنگی استانداری آذربایجان ‌شرقی:

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان ‌شرقی گفت: برنامه‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر امسال با محوریت فضای مجازی و در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی در استان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، بدر شکوهی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت دهه فجر، افزود: برنامه‌های امسال، تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و برنامه‌ریزی صورت گرفته بر محور مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا معطوف شده است.

وی ادامه داد: استفاده از فضای مجازی، از اولویت‌های محوری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح استان است و باید از این فضا برای تبیین دستاوردهای نظام در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان ‌شرقی اظهار داشت: امروز جامعه ما به تزریق امید نیاز دارد و بزرگترین ایرادی که می‌تواند حرکات را دچار وقفه کند ناامیدی است، در نتیجه رویکرد برنامه‌های دهه فجر باید امیدآفرین باشد.

شکوهی خاطرنشان کرد: رویکرد برنامه های دهه فجر امسال به اقتضای نیاز امروز جامعه و همچنین هجمه بدخواهان و معاندین انقلاب و نظام باید در جهت اعتمادآفرینی، امیدآفرینی، وحدت و انسجام در جامعه و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین مردم باشد.  

وی تاکید کرد:  باید خدمات، برکات و ثمرات انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به مردم به ویژه نسل جوان به شکل هنرمندانه، تبلیغی و ترویجی ارایه شود. 

آذربایجان شرقی اجتماعی و فرهنگی دهه فجر فضای مجازی نسل جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر