کد خبر: 1026791 A

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری از رشد ۲۳ درصد مصرف سی‌ان‌جی در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، جعفر سالاری‌نسب اظهار داشت: این مقدار رشد مصرف سی‌ان‌جی از ابتدای امسال تا اول آذر ماه، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ثبت شده است.

سالاری نسب تصریح کرد: در این مدت زمان ۷۱ میلیون و ۹۵۵ هزار مترمکعب سی ان جی در سطح استان مصرف، که موجب صرفه جویی حدود ۷۱ میلیون لیتر بنزین شده است.

او در خصوص مزیت‌های استفاده از این سوخت پاک گفت: مصرف سی‌ان‌جی در مقایسه با سوخت‌های فسیلی مثل بنزین به لحاظ اقتصادی، به صرفه و ارزان‌تر است و موجب می‌شود هموطنان از محیط زیستی سلامت بهره‌مند شوند و از سویی هوایی پاک و محیطی دور از هرگونه آلایندگی، بهترین هدیه و میراث ما، برای آیندگان است.

سالاری نسب افزود: طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی با اولویت برای وانت بار‌های سبک و تاکسی‌های شهری از ماه‌های قبل در حال اجراست و همچنان ادامه دارد و مالکان این خودرو‌ها با ثبت نام اینترنتی در سایت GCR.niopdc.ir می‌توانند برای گاز سوز کردن وسلیه نقیله خود اقدام کنند.

او با تاکید بر رعایت الزامات و استاندارد‌های سوخت رسانی جایگاه‌های سی‌ان‌جی و اهمیت ویژه آن، در سوخت رسانی ایمن به شهروندان، گفت: در همین راستا پایش‌ها و بازبینی‌های لازم توسط کارشناسان این شرکت به صورت مستمر انجام می‌گیرد.

پخش فرآورده های نفتی تاکسی چهارمحال و بختیاری خودرو رشد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر