کد خبر: 1026777 A

استاندار البرز:

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با اراده ای که در مجموعه وزارت راه و شهرسازی است و جدیتی که در استان وجود دارد، تا پایان دولت تدبیر و امید تمامی طرح ها و پروژه های راهسازی در محدوده البرز به سرانجام می رسند.

به گزارش ایلنا از البرز، شهبازی در جلسه هماهنگی بهره‌برداری از کمربندجنوبی البرز و تهران که روز سه‌شنبه به ریاست وزیر راه و شهرسازی در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، با بیان اینکه بهار راه سازی البرز با بهره برداری از ابرپروژه های راه استان همچنان ادامه دارد، افزود: پروژه‌های بزرگ راهسازی که عملیات اجرایی آنها در دولت تدبیر و امید آغاز شد، یکی پس از دیگری در حال تکمیل و بهره برداری هستند.

او ادامه داد: دراین میان ابرپروژه هایی همچون ادامه آزادراه شهید همت در البرز، منطقه یک آزادراه تهران-شمال، قطار برقی کرج-هشتگرد، مسافربری شدن فرودگاه بین المللی پیام، دو خطه شدن ریل راه آهن کرج-قزوین که از گذشته های دور مورد مطالبه و نیاز مردم بود نیز به سرانجام رسید.

شهبازی گفت: تکمیل راه هشتگرد-طالقان که بیش از 2 دهه مورد درخواست مردم بوده نیز در ایستگاه پایانی قرار دارد و در بهار 1400 زیر بار ترافیک می رود.

او افزود: در البرز بجهت ماموریتی که از سوی رییس جمهور به بنده محول شده بود به نیابت از وزیر راه و شهرسازی به جد در راستای تحقق اهداف بزرگ تسریع در تکمیل پروژه های راهسازی استان اقدام کردیم تا گره های بزرگ ترافیک ملی باز شود و مردم بویژه در البرز ترددی سهل تر و امن تری داشته باشند.

استاندار البرز اضافه کرد: با اراده ای که در مجموعه وزارت راه و شهرسازی است و جدیتی که در استان وجود دارد، تا پایان دولت تدبیر و امید تمامی طرح ها و پروژه های راهسازی در محدوده البرز به سرانجام می رسند.

او گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته در محدوده جغرافیایی البرز برای سرعت بخشی به روند تکمیل پروژه کمربندجنوبی البرز و تهران، اکنون آمادگی لازم را برای بهره برداری از این ابرپروژه ملی داریم.

 

استاندار البرز، پروژه راه‎سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر