کد خبر: 1026746 A

در مراسمی انجام شد؛

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آوج در مراسمی با حضور مدیران و مسئولان این شهرستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، در مراسمی با حضور نصرت الله علیرضایی فرماندار شهرستان آوج، حجت الاسلام  محمد جواد زهرایی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین و جمعی از مدیران شهرستان آوج از زحمات و تلاش های حجت الاسلام عباسی تقدیر و حجت الاسلام محمدرضا میرزائی به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آوج معرفی شد.

نصرت الله علیرضایی فرماندار شهرستان آوج در این مراسم  اظهار کرد: در شرایطی زندگی‌ می کنیم که کار کردن در حوزه تبلیغ و ترویج دین کاری بسیار سخت،تخصصی و توام با مسئولیت است چون با نسلی نقاد،مطالبه گر و پرسشگر مواجهیم که جز زبان استدلال و عقلانیت چیزی نمی تواند او را قانع وهمراه کند.

او افزود: امروز عملکرد و رفتار روحانیت پیش روی نسل جون است و کالای او را در بازار اندیشه  و تفکر با سایر مکاتب و نطریات مقایسه کرده و دست به انتخاب می زند.

فرماندار اوج گفت: در برخورد با سوالات و مطالبات نسل جوان باید مشی توام با مدارا در پیش گرفت و افرادی می‌توانند قدم در این عرصه بگذارند که مسلط به علوم زمانه باشند و از نظر شخصیت،دریاصفت و مجسمه اخلاق و دیانت باشند.

علیرضایی ادامه داد: امروز باید بپذیریم که در عرصه معارف دینی و پاسخگویی به نیازها و سوالات نسل جوان باید بازاری مواجه هستیم که همه مکاتب و جریانات مختلف فکری و فرهنگی،کالاهای خود را به این بازار عرضه می کنند.

این مسئول یادآور شد: بنابراین باید کالایی عرضه کنیم که هم معقول و دارای کیفیت باشد هم پاسخگوی ذائقه و نیازها و سوالات مخاطبان و جوانان باشد و این حقیقتا یک رسالت سخت و سنگینی است که نیاز به توانمندی و آمادگی قبلی دارد.

تبلیغات اسلامی تبلیغات اسلامی استان فرماندار فرماندار شهرستان مجسمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر