کد خبر: 1026663 A

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان خبرداد:

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، گفت: در طول سه سال اخیر ۷۲۰ کلاس درس در شهر زنجان ساخته خواهد شد و تلاش می شود تا مشکل کمبود مدرسه در شهرک های اقماری حل شود.

به گزارش خبرنگا رایلنا از زنجان، حسن مظفری، امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش و همایش تقدیر از شوراهای برتر استان زنجان، اظهار کرد: سال گذشته هشت جلسه و امسال ۹ جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شده است.

مدیر کل آموزش پرورش استان زنجان، با بیان اینکه جلسات امسال شورای آموزش و پرورش ۵۷ مصوبه داشته است، ادامه داد: کارگروه فضاهای آموزشی در استان زنجان تشکیل شده است.

به گفته وی، در طول سه سال اخیر ۷۲۰ کلاس درس در شهر زنجان ساخته خواهد شد و تلاش می شود تا مشکل کمبود مدرسه در شهرک های اقماری حل شود.

مظفری به تاکیدات استاندار مبنی بر برگزاری کلاس‌های کنکور در مناطق محروم استان زنجان اشاره کرد و گفت: همین موجب شد تا رتبه کنکور استان زنجان از ۲۴  به ۱۶ برسد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به احداث مسکن برای فرهنگیان افزود: به همین منظور کارگروه تامین مسکن فرهنگیان در استان زنجان تشکیل می شود.

به گفته مظفری، شورای آموزش و پرورش استان زنجان جزو شوراهای برتر کشور انتخاب و استاندار زنجان مورد تقدیر قرار گرفت.

معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان نیز اظهار کرد: سال گذشته ۱۰۲ جلسه توسط شوراهای آموزش و‌ پرورش استان زنجان برگزار و شهرستان ابهر با ۹۵ درصد بالاترین درصد مصوبات را اجرایی کرده است.

بیات خاطرنشان کرد: احیای ۴ تبصره ماده ۱۸ موجب حل مشکلات احداث مدرسه در شهرک‌های اقماری می‌شود که امیدواریم این موضوع هر چه زودتر محقق شود.

مدیر کل آموزش پرورش استان زنجان/ کلاس درس/کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر