کد خبر: 1026493 A

فرمانده انتظامی سرخس خبر داد:

فرمانده انتظامی سرخس از کشف ۷ فقره سرقت و دستگیری ۴ متهم آن در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سرخس، سرهنگ احمدعلی دماوندی در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان سرخس، بلافاصله ماموران تجسس کلانتری ۱۱ امام خمینی(ره) این ماموریت را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از بررسی دقیق صحنه های وقوع جرم به سرنخ های دست یافته و در ادامه با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه وارد عمل شده و ۲ متهم را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: ۲ متهم دستگیرشده در تحقیقات به عمل آمده و در مواجهه با ادله محکم پلیس ضمن معرفی ۲ همدست دیگر خود یک مالخر را نیز در این زمینه معرفی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سرخس با اشاره به دستگیری ۲ متهم دیگر، اظهار داشت: مأموران انتظامی در ادامه محل دپوی اموال مسروقه در یک کارگاه خرید و تفکیک ضایعات را نیز شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی مالخر موردنظر را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ دماوندی خاطرنشان کرد: متهمان دستگیرشده در تحقیقات به عمل آمده به ۷ فقره سرقت، اعم از وسایل خانه و تجهیزات ادارات دولتی اعتراف که تاکنون تعدادی از مالباختگان شناسایی و اموال آنها عودت شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان سرخس ضمن قدردانی از همکاری شهروندان با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و پاکسازی نقاط آلوده،تصریح کرد: از عموم مردم خواهشمندیم  به منظور پیشگیری از وقوع هرگونه سرقت، در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.

امام خمینی تلفن جرم سرقت فرمانده انتظامی شهرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر