کد خبر: 1026444 A

رئیس اداره صمت سبزوار خبر داد:

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: مشکلات ۹۰ واحد تولیدی شهرستان سبزوار بررسی شد که عمده موانع و مشکلات آنها صدور مجوز، امهال تسهیلات و جذب تسهیلات جدید بانکی برای توسعه بود.

به گزارش ایلنا، علی امیدبخش در این خصوص افزود: ۱۳۴ جواز تاسیس و توسعه صنعتی با پیش بینی سرمایه‌گذاری ۱۵ هزار میلیارد ریال در این شهرستان صادر شده است.

وی افزود: با اجرای این طرح‌های صنعتی که در بخش‌های صنایع شیمایی، فلزی و فرآوری است برای ۲ هزار و ۸۸۸ نفر اشتغال ایجاد می شود.

امیدبخش ادامه داد: تعداد جواز تاسیس صنعتی صادر شده در این شهرستان در سال جاری نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۱ فقره بیشتر شده که بیانگر رغبت سرمایه‌گذاران به ورود به بخش صنعت است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: با استقرار گمرک در سبزوار که ماه گذشته فعال شده علاوه بر ایجاد شتاب اقتصادی در فعالیت واحدهای تولیدی و تجاری، شاخص‌های اقتصادی شهرستان در مراودات بین‌المللی ارتقا می یابد.

وی افزود: از ابتدای سالجاری و در راستای جهش تولید در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مشکلات ۹۰ واحد تولیدی شهرستان سبزوار بررسی شد که عمده موانع و مشکلات آنها صدور مجوز، امهال تسهیلات و جذب تسهیلات جدید بانکی برای توسعه بود.

اشتغال سرمایه صنعت معدن و تجارت گمرک مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر