کد خبر: 1026077 A

میرزایی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی گفت: در سال جاری 124 هکتار زمین با هدف توسعه متوازن واحدهای تولیدی در قالب 250 قرارداد رسمی، در شهرک‌ها و نواحی صنعتی نقاط مختلف این استان به متقاضیان واگذار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، طیب میرزایی افزود: با توجه به اینکه بیشتر زمین‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مرکزی در 2 ماهه پایانی سال به متقاضیان واگذار می‌شود، پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که تا پایان سال جاری مجموع واگذاری‌ها به 150 هکتار برسد.

وی با بیان اینکه 38 شهرک و ناحیه صنعتی در استان مرکزی فعالیت دارند، ادامه داد: تاکنون 1936 واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان به بهره برداری رسیده که از این تعداد 1638 واحد صنعتی فعال هستند. همچنین در سال جاری 50 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مرکزی به بهره‌برداری رسیده که فرصت‌های شغلی چشمگیری به دنبال داشته است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی اظهار داشت: 470 میلیارد ریال برای تکمیل زیرساختها از قبیل تأمین آب، برق، گاز و جاده‌سازی در شهرکها و نواحی صنعتی این استان هزینه شده که نسبت به سال گذشته بیش از 80 درصد رشد داشته است.

میرزایی تصریح کرد: کلینک صنعت استان مرکزی نیز با هدف عارضه‌یابی و حل مشکلات صنایع و فن‌بازار منطقه‌ای استان و همچنین با هدف تسهیل در تأمین مواد اولیه واحدهای صنعتی و بازاریابی محصولات در استان فعال شده و در 2 سال گذشته فعالیت های مطلوبی داشته‌ است.

توسعه متوازن فرصت‌های شغلی شهرکها و نواحی صنعتی استان مرکزی واگذاری 124 هکتار زمین عارضه یابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر