کد خبر: 1025612 A

در استان البرز انجام شد؛

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز از ثبت نام جدید برای ارائه تسهیلات کم بهره به فعالین این حوزه خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، سودابه رادفرد با اشاره به ارائه تسهیلات کم بهره ۵ و ۹ درصدی ویژه کسب و کارهای نوپا و غیر نوپا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به خبرنگاران، گفت: کسب و کارها و شرکت های متقاضی باید برای اخذ تسهیلات، ابتدا در سامانه  ایران نوآفرین به آدرسirannoafarin.ir ثبت نام کرده و پس از انجام فرایند کار برای گرفتن کد نو آفرین، تقاضای خود را در سامانه "ایران کارفا" به آدرسirankarfa.ir  ثبت کنند تا از طریق دبیرخانه استانی با متقاضی تماس گرفته و مراحل بعدی، طی شود.

وی با اشاره به نقش حیاتی زیرساخت‌های ارتباطی و ابزارهای فناوری اطلاعات در زوایای زندگی در حوزه ‌های سلامت، کسب و کار، آموزش و فرهنگ در بحران کرونا، اظهار کرد: هدف از اعطای تسهیلات، حمایت از کسب و کارهای کوچک و بزرگ فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و ایجاد و حفظ اشتغال برای فارغ التحصیلان و نیروهای متخصص این حوزه است.

رادفرد خاطرنشان کرد: درخواست‌های ارسال شده در کارگروه استانی تسهیلات وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی و پس از تصویب نهایی برای تایید و پرداخت به سازمان فناوری اطلاعات ایران ارسال می‌شود.

متقاضیان برای دریافت اطلاعات  کامل و شرایط مشمول می توانند به سایت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز  به آدرس alborz.ict.gov.ir مراجعه کنند.

 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز تسهیلات اشتغال IT سودابه رادفرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر