کد خبر: 1025442 A

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خبر داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری 2 سارق زورگیر خبر داد که چندی پیش اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه و کیف یکی از شهروندان در محله گلریزان کرده بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد زورگیری در محله گلریزان کرمانشاه که 2 فرد زورگیر به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال یکی از شهروندان کرده بودند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

او  ادامه داد: به دنبال این اتفاق مأموران انتظامی شهرستان کرمانشاه به سرعت اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده خود را آغاز کرده و توانستند مخفیگاه هر 2 زورگیر را شناسایی کنند. 

سرهنگ دلیری تصریح کرد: مأموران پس از اطمینان از حضور سارقان زورگیر در مخفی‌گاه خود هماهنگی های لازم را با دستگاه قضایی به عمل آورده و در عملیاتی غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به مواجه حضوری زورگیران با مال‌باختگان، یادآوری کرد: این افراد به 2 فقره زورگیری اعتراف کردند. 

او در پایان و با اشاره به انتشار کلیپ این زورگیری در فضای مجازی، گفت: مبارزه با سارقان و خصوصا افراد زورگیر همواره از اولویت های پلیس کرمانشاه بوده و در همین راستا نیز در هفته اخیر بیش از 10 نفر از افراد شرور و زورگیر دستگیر شده اند.

 

دستگیری زورگیری استان کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر