کد خبر: 1025268 A

دشوارگر مطرح کرد:

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هرمزگان گفت: توسعه پوشش بیمه‌های روستاییان نیازمند فرهنگ سازی و افزایش آگاهی جوامع محلی است و برای این موضوع نیازمند همکاری سازمان ها و بخش های مختلف با یکدیگر هستیم.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، محمدعلی دشوارگر اظهار کرد: به لحاظ اهمیت توسعه روستایی و ایجاد روستاهای توانمند در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی، باید برای ایجاد توسعه متوازن و امنیت پایدار در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی تلاش کرد.

وی ادامه داد: توسعه پوشش بیمه های روستاییان نیازمند فرهنگ سازی و افزایش آگاهی جوامع محلی است و برای این موضوع نیازمند همکاری سازمان ها و بخش های مختلف با یکدیگر هستیم.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر هرمزگان با اشاره به بیمه وجود ۲۲ هزار بیمه شده روستایی در استان هرمزگان، تصریح کرد: ۳۶۶ خانوار که در صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر نام‌نویسی کرده اند به مرحله تعهدات رسیده اند که این موضوع، آرامش و پذیرش وعده های ما برای آنها را عملی تر کرده است و همچنین افزایش خدمات کوتاه مدت صندوق نظیر حمایت از دانشجویان روستایی باعث شد رتبه های برتر کنکور تحت حمایت بیمه روستاییان و عشایر قرار می گیرند و این گامی برای پذیرش اصل اعتمادسازی در صندوق بیمه اجتماعی بود.

دشوارگر اضافه کرد: طی جلسات متعددی با معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و همچنین سمن های فعال در جزیره هماهنگی خوبی شکل گرفته و امیدواریم با امضای این تفاهمنامه برکات و آثار بلند مدت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در روستاهای جزیره قشم توسعه پیدا خواهد کرد و سرمنشا توسعه در جزیره زیبای قشم باشد.

پوشش فرهنگ سازی کشاورزان هرمزگان افزایش آگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر