کد خبر: 1025172 A

استاندار خراسان رضوی مطرح کرد:

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه تکمیل جاده مشهد - سرخس یکی از اولویت‌ها است، ادامه داد: این پروژه به کندی پیش می‌رود و باید سرعت بیشتری به خود بگیرد لذا از همه ظرفیت‌های قانونی و بانکی برای سرعت بخشیدن به این پروژه استفاده خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، استاندار خراسان رضوی در نشست جمع‌بندی این سفر در جمع مسئولان استانی و شهرستانی گفت: سرخس ظرفیت های بسیار خوبی در بخش‌های مختلف دارد که زمینه جهش اقتصادی را فراهم کرده است. 

محمدصادق معتمدیان افزود: امیدوارم تعهدات و مصوبات این سفر به سرعت اجرایی و عملیاتی شود و بخشی از مشکلات مردم رفع شود. 

وی با بیان اینکه جاده مشهد - سرخس یکی از اولویت‌ها است ادامه داد: این پروژه به کندی پیش می‌رود و باید سرعت بیشتری به خود بگیرد لذا از همه ظرفیت‌های قانونی و بانکی برای سرعت بخشیدن به این پروژه استفاده خواهیم کرد. 

استاندار خراسان رضوی گفت: برای فرودگاه سرخس هم پیگیری‌های لازم انجام شده تا پروازهای آن فعال شود. 

وی در خصوص برخی مشکلات با کشور ترکمنستان نیز افزود: پیگیری های مختلف در سطح ملی انجام دادیم تا با استفاده از دیپلماسی بتوانیم موانع موجود را در زمینه ارتقای روابط از میان برداریم. 

معتمدیان ادامه داد: مصوبات این سفر به صورت مستمر پیگیری می شود و در صورت نیاز به دستگاه‌ها کمک می‌کنیم، هیچ بن‌بستی برای پیگیری کارها نداریم و یکی از اولویت‌های جدی ما تکمیل پروژه های نیمه تمام است.

تکمیل و تجهیز بیمارستان لقمان حکیم سرخس، حذف نقاط حادثه خیز گردنه مزداوند، تعیین تکلیف طرح اقدام مسکن ملی، افزایش سرانه آموزشی سرخس، ایجاد خانه های بومگردی، احداث زمین چمن مصنوعی و دفاتر پست بانک در چند روستا،  ساماندهی ۲۳ گلزار شهدا در روستاهای مختلف، پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی صندوق کارآفرینی امید، اصلاح و بازنگری طرح هادی ۲۸ روستا، تقویت اینترنت همراه روستایی، افزایش ضریب نفوذ گازرسانی روستایی، احداث بوستان بانوان و تخصیص ۱۰۰ درصدی پنج میلیارد ریال برای این بوستان از جمله مصوبات این سفر بود.

جاده خراسان رضوی فرودگاه مسکن مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر