کد خبر: 1025146 A

دهقان خبر داد:

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با تلاش و بازرسی مستمر مدیریت برق شهرستانهای استان از ابتدای امسال تاکنون ۳۳ مرکز استخراج رمز ارز کشف و با دستور قضایی جمع آوری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مهدی دهقان در این خصوص افزود: به منظور صیانت از حقوق مشترکان برق و بیت المال برخورد با انشعابات و اشتراکات غیر مجاز در دستور کار شرکت توزیع نیروی برق استان قرار دارد.

وی ادامه داد: با توجه به مصرف زیاد تجهیزات استخراج رمز ارز ، گروه‌های بازرسی به طور مستمر مصارف مشکوک را بررسی و رصد کرده و با متخلفان برخورد می‌کنند.

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در این راستا تاکنون ۳۳ مرکز در خراسان رضوی کشف و ۹۲۲ دستگاه ماینر جمع آوری شده است.

وی مجموع توان استفاده شده جهت استخراج رمز ارز را حدود ۱.۵ مگاوات و مبلغ جریمه حساب شده (بهای کسر مصرف محاسبه شده) را ۱۴ میلیارد و ۲۶۵ میلیون ریال برآورد کرد.

دهقان افزود: در رزمایش ۲۵ دی ماه نیز محل‌های مشکوک به استفاده از ماینر توسط گروه‌های عملیاتی و بازرسی به صورت ضربتی شناسایی و برای جمع آوری ماینرها اقدام شد.

ارز برق حقوق خراسان رضوی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر