کد خبر: 1024724 A

فرمانده انتظامی استان:

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: یک باند اشرار در عملیاتی منسجم و ضربتی توسط ماموران پلیس استان قزوین دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: شب گذشته مأموران گشت انتظامی پلیس آزادراه قزوین- کرج در حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک شدند و پس از تعقیب و گریز راکبان خودرو پس از شلیک به سمت مأموران پلیس، با رها کردن خودرو به سمت باغات اطراف متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان افزود: مأموران پلیس استان بلافاصله با اجرای طرح مهار و اقدامات اطلاعاتی، ۳ متهم فراری را در مخفیگاهشان شناسایی و در یک اقدام و عملیات منسجم و ضربتی آن‌ها را دستگیر کردند.

سردار ابراهیمی خاطرنشان کرد: یکی از متهمان در حین دستگیری به دلیل تعرض و تعدی به مأموران پلیس، مجروح شد.

وی ادامه داد: همچنین در بازرسی از محل اختفای متهمان، ۳ قبضه شمشیر و یک قبضه چاقو کشف شد.

مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: پس از انتقال متهمان به مقر پلیس و انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم مشخص شد، متهمان از اراذل و اوباش سطح دار استان گیلان و تحت تعقیب پلیس  بودند که در جریان خفت گیری از راننده یک خودرو و ایجاد درگیری مسلحانه در شهرستان رودبار به سمت استان البرز متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان یادآور شد: متهمان قصد بازگشت مجدد به استان گیلان و ایجاد درگیری داشتند که با هوشیاری مأموران جان برکف پلیس استان قزوین، شناسایی و دستگیر شدند.

سردار ابراهیمی تأکید کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و با کسانی که از خط قرمز پلیس عدول کنند برابر قانون و در راستای مطالبه به حق شهروندان به شدت با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: اراذل و اوباش استان قزوین و همه اراذل و اوباش سطح دار کشور بدانند که هیچ جای امنی نخواهند داشت و برخورد پلیس با آنان مقتدرانه خواهد بود و این موضوع یکی از اولویت‌های مأموریتی ناجا در تأمین امنیت جامعه است.

اراذل و اوباش استان البرز استان قزوین خودرو ماموران پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر