کد خبر: 1024700 A

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی 137 هزار و 544 نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، عزت اله ضربی عنوان کرد: 3 هزار و 258 نفر روز نیروی جوان داوطلب این جمعیت از اول آذرماه تاکنون در طرح ناظران سلامت مشارکت داشته اند که هزار و 932 نفر روز از آن ها برادر و هزار و 326 نفر/ روز از آن ها خواهر بوده اند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این افراد در قالب هزار و 606 تیم روز در ۱۰ شعبه شهرستانی فعالیت داشته اند، اظهار کرد: تاکنون در طرح ناظران سلامت 46 هزار و 931 اماکن توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تحت پوشش قرار گرفته است.

ضربی با بیان اینکه تاکنون هزار و 999 نفر/ ساعت با تیم های مراقبتی در این طرح مشارکت داشته اند، ادامه داد: در این مدت 873 نفر/ ساعت نیز توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با تیم های حمایتی مشارکت انجام گرفته است. 

این مسئول با بیان اینکه این طرح با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی اجرا می شود، اضافه کرد: اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در این طرح علاوه بر ارزیابی و نظارت بر اماکن و مراکز خدمات مردمی در آموزش، توزیع اقلام بهداشتی، توصیه و ارشاد  به رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نیز مشارکت دارند.

 

استان اردبیل هلال احمر ناظران سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر