کد خبر: 1024696 A

استاندار کرمانشاه خبر داد:

استاندار کرمانشاه گفت :اجرای طرح پروژه پیاده راه‌سازی خیابان مدرس کرمانشاه منوط به رضایت اصناف و بازاریان خیابان مدرس است

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ،هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت:  طرح‌های مبلمان شهری و ایجاد پیاده‌راه، یک طرح بسیار خوبی است که به شکل معمول در کلانشهرها اجرا می‌شود.

او افزود: خوشبختانه پیرامون کلیت اجرای طرح پیاده‌راه در خیابان مدرس همه اجماع دارند ولی زمان اجرای این مستلزم همفکری و رضایت اصناف و بازاریان است زیرا اگر این همکاری و مشارکت وجود نداشته باشد؛ این طرح امکان اجرایی شدن را نخواهد داشت.

وی با تجلیل از نقش‌آفرینی‌های مثبت اصناف و بازاریان در بحران‌های مختلف زلزله، سیل و کرونا اظهار داشت: بازاریان شریف در همه بحران‌ها در کنار مردم بوده‌اند و در بحران اخیر کرونا هم علی رغم همه مشکلات اقتصادی برای کنترل این بحران همکاری و همراهی بسیار قابل تقدیری داشته‌اند.

وی خاطر شد: به دلیل تداوم بحران کرونا تحت هیچ شرایطی طرح پیاده‌راه مدرس امسال اجرا نمی‌شود و در سال ۱۴۰۰ هم این طرح با مشورت با نمایندگان اصناف و بازاریان و در صورت رضایت آن ها اجرایی می‌شود.

 

اصناف استان کرمانشاه پیاده راه مدرس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر