کد خبر: 1024676 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ارزش کل قراردادهای سرمایه‌گذاری و انتقال فناوری منعقد شده در فن بازار منطقه‌ای استان سمنان بیش از ۸۵۰ میلیارد ریال بوده است.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسن آل‌بویه افزود: تاکنون فن بازار منطقه‌ای استان سمنان ۴۸ مورد قرارداد بازاریابی و فروش در حوزه انتقال فناوری را منعقد کرد.

وی بیان کرد: از این میزان ۱۲ فقره قرارداد به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال مربوط به ۹ ماه امسال بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌‎های صنعتی استان سمنان با اشاره به ضرورت ارتباط صنعت و فن‌بازارهای کشور، تصریح کرد: اتخاذ راهبردهای اصولی و افزایش اعتمادسازی صنعت و دانشگاه را به یکدیگر نزدیک‌تر کرده است.

وی با بیان اینکه توجه به رویکردهای علمی در رونق و جهش تولید موثر است، خاطرنشان کرد: صنعتگران استان سمنان برای رونق اقتصادی به پژوهشگران داخلی و نخبگان دانشگاهی اعتماد کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان یادآور شد: ۱۲۷ نیاز فناورانه واحدهای صنعتی استان سمنان از ابتدای سال تا پایان آذر ماه شناسایی شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۵۵٪ افزایش داشت.

فن بازار منطقه‌ای استان سمنان اردیبهشت سال ۱۳۹۳ با هدف ایجاد ارتباط بیشتر بین صنعت و دانشگاه در شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان افتتاح شد.

۸۳ واحد صنعتی فناور و دانش‌بنیان و ۱۴۳ محصول در بخش‌های مختلف نرم‌افزاری، الکترونیکی، معدنی، فلزی، شیمیایی، پزشکی و دارویی توسط این واحدهای دانش‌بنیان و فناور در سایت  http://semnan.techmart.ir  به ثبت رسیده است.

 

انتهای پیام/
تجاری سازی شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان فن بازار سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر