کد خبر: 1024669 A

در ۹ ماهه سال‌جاری انجام شد؛

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۱۳۰ رای در حوزه ایمنی و ترافیک، مسافر و کالا طی ۹ ماهه سالجاری صادر شده است.

به گزارش ایلنا، رضا شیرین زاده با بیان اینکه در 9 ماه گذشته به تخلفات مطرح شده در حوزه‌های ایمنی و ترافیک، مسافر و کالا رسیدگی و 130 رای نیز صادر شده عنوان کرد: از این میزان رای 112 مورد مربوط به کمیسیون ماده 11 و 18 رای نیز متعلق به کمیسیون ماده 12 است.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل عدم پرداخت کرایه رانندگان،عدم اخذ بارنامه،عدم رعایت ضوابط ایمنی،شکایات حوزه حمل و نقل مسافر و اضافه تناژ،توقف اتوبوس ها در میادین،واگذاری وسلیه نقلیه به راننده فاقد صلاحیت و فقدان برگ معاینه فنی را ازعمده تخلفات رسیدگی شده در این کمیسیون ها عنوان کرد.

شیرین زاده با بیان اینکه مردم، رانندگان و صاحبان کالا و بار می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل اطلاع دهند افزود: خدمات شرکت های متخلف کالا و مسافر از 1 تا 3 ماه قطع می شود و در صورت تکرار تخلف بیش از سه بار ظرف مدت دو سال نیز کمیسیون مذکور مجاز است برگ فعالیت متخلف را به طور دائم لغو کند.

تخلف بارنامه حمل و نقل اردبیل رضا شیرین زاده ایمنی و ترافیک کرایه رانندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر