کد خبر: 1024659 A

استاندار آذربایجان شرقی:

استاندار آذربایجان شرقی گفت: برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف و امن در سال۱۴۰۰، هدف اصلی ماست و همه مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات باید تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف به کار گیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز،محمدرضا پورمحمدی در ششمین دوره طرح جامع آموزش مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات ۱۴۰۰ در تبریز، برگزاری انتخابات را یکی از مصادیق بارز دموکراسی و مردم‌سالاری دینی در کشور برشمرد و افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ایران در چهل سال گذشته همواه در تعیین سرنوشت خود دخیل بوده و با همراهی و مشارکت خود در تمامی برهه‌های حساس، توانمندی، اقتدار و سربلندی کشور را تضمین کرده‌اند.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه افزایش مشارکت‌ مردم در انتخابات ۱۴۰۰ یکی از انتظارات جدی ما از احزاب و گروه‌های سیاسی و تاثیرگذار جامعه است، افزود: حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق‌های رای، پشتوانه‌ای ارزشمند برای دولت آینده و قدرت عمل بیشتر برای اجرای تصمیمات محسوب می‌شود.

پورمحمدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هیچ مسئولی در استان، حق حمایت و یا تخریب نامزدهای انتخابات را ندارد، اظهار داشت: تک‌تک آرای مردم را حق‌الناس می‌دانیم و بدون شک، آخرت خود را به خاطر دنیای دیگران نابود نخواهیم کرد.

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تبیین عملکرد دولت به مردم شد و گفت: فشارهایی که در سال‌های اخیر بر کشورمان وارد شده است در طول تاریخ بی‌سابقه بوده و دولت با وجود این فشارها، امور کشور را اداره کرده است.

وی افزود: تاریخ در رابطه با عملکرد دولت‌های یازدهم و دوازدهم به نیکی یاد خواهد کرد و بدون شک، این دولت، مظلوم‌ترین و کارآمدترین دولت بعد از انقلاب است.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: به‌رغم تمامی مشکلات، پس از استقرار دولت یازدهم، همه ساله بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه فقط در آذربایجان شرقی افتتاح شده است.

در این دوره آموزشی، معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌ها و فرمانداران آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل به شکل حضوری و بخشداران سه استان به صورت ارتباط تصویری حضور داشتند.

آذربایجان شرقی انتخابات انقلاب جامعه دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر