کد خبر: 1024652 A

استاندار البرز وعده داد؛

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: مجموعه استانی و ملی برای مساعدت در جهت پیشبرد امور این پروژه آماده هستند بنابراین از پیمانکار جدید انتظار می رود که در زمان مقرر نسبت به تکمیل پروژه اقدام کند.

به گزارش ایلنا از البرز، شهبازی در بازدید از روند پیشرفت ورزشگاه 6 هزار نفری انقلاب کرج که روز پنجشنبه همراه معاون حقوقی وزیر ورزش و جوانان و نمایندگان مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، صورت گرفت، با اشاره به اینکه این پروژه در نیمه اول سال 98 بدون هیچ گونه مشکلی در حال ساخت بود، افزود: ولی موضوعاتی بوجود آمد که کار پروژه متوقف شد.

وی ادامه داد: هر چه در توان داشتیم انجام دادیم و حتی طبق ماموریت محوله از سوی وزیر محترم ورزش و جوانان هر 15 روز یکبار از روند امور بازدید کردیم.

شهبازی گفت: پایان کار و بهره برداری از پروژه ورزشگاه انقلاب یک مطالبه مردمی است از این رو به جد درصدد تسریع در تکمیل آن برآمدیم.

وی افزود: مجموعه استانی و ملی برای مساعدت در جهت پیشبرد امور این پروژه آماده هستند بنابراین از پیمانکار جدید انتظار می رود که در زمان مقرر نسبت به تکمیل پروژه اقدام کند.

استاندار البرز اضافه کرد: درنگ جایز نیست چراکه سرانه های ورزشی استان به نسبت جمعیت بسیار پایین است و باید از چنین فرصت هایی بهره کافی برده شود.

وی با قدردانی از همراهی نمایندگان مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر ورزش و جوانان نیز تاکید فراوانی دارند که این ورزشگاه در کمترین زمان ممکن آماده شود.

شهبازی افزود: پیمانکار پروژه، زمان تحویل این ورزشگاه را خرداد ماه اعلام کرده ولی انتظار می رود که از این تاریخ زودتر باشد.

وی گفت: بهره برداری از پروژه های بزرگی همچون قطار شهری کرج، کمربند جنوبی البرز و تهران و کمربند شمالی کرج را در آینده نزدیک در دستور کار داریم.

 

استاندار البرز ورزشگاه انقلاب کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر