کد خبر: 1024611 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: تجمع مردم در دفاتر پیشخوان دولت در زنجان نگران کننده است و باید از چنین تجمعاتی که موجب انتشار ویروس کرونا می‌شود، جلوگیری شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، پرویز قزلباش با اعلام این خبر ، گفت: با مسئولان متولی استان در خصوص تجمع مردم در دفاتر پیشخوان دولت به بهانه سهام عدالت رایزنی شده است و پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان، با بیان اینکه این تجمعات نگرانی‌های را از نظر انتشار ویروس کرونا به وجود آورد، افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در چنین تجمعاتی امکانپذیر نبوده و موجب ایجاد مشکلاتی برای استان می‌شود.

این مسئول حوزه پزشکی استان زنجان، با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم نسبت به هفته‌های گذشته تغییری نداشته است، افزود: عادی انگاری کرونا موجب وارد شدن به پیک خطرناک انتشار این ویروس می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان یادآور شد: با این شرایط به نظر می‌رسد رعایت پروتکل‌ها از سوی مردم کمتر شده است که این امور موجب نگرانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی است.

قزلباش افزود: به دفاتر پیشخوان دولت در خصوص تجمعات غیرمنطقی تذکرات لازم داده شده و پیگیری انجام می‌‌شود.

وی گفت: در حال حاضر وضعیت استان زنجان از نظر انتشار ویروس کرونا بر اساس آخرین ابلاغیه زرد است اما شهرستان ابهر نارنجی است که هنوز ابلاغیه جدیدی در این زمینه ارائه نشده است.

انتهای پیام/
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان/شلوغی دفاتر پ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر