کد خبر: 1024593 A

دبیر ستاد مبارزه با کرونا استان بوشهر در گفت وگو با ایلنا :

دبیر ستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر گفت: چندین مراسم و بزرگداشت در نقاط مختلف استان برگزار شده است که جای نگرانی افزایش مجدد مبتلایان به کرونا را برای روزهای آینده را دارد .

سعید کشمیری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود : برگزاری این مراسمات در واقع بازی با جان مردم می باشد و انتظار می رود تا انجام واکسیناسیون کامل کرونا ، از برگزاری هرگونه مراسمات در اماکن عمومی و دولتی خودداری گردد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اضافه کرد : در همین راستا استاندار بوشهر کلیه فرمانداران را موظف نموده تا این موضوع را به طور جدی نظارت نمایند .

او در پاسخ به سئوال خبرنگار ایلنا مبنی بر افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در طی چند روز اخیر ، ضمن تأیید افزایش یک روزه آمار مبتلایان در استان افزود: به طور کل در سطح استان طی روزهای گذشته بر اساس مبنای آمار مراجعین و بستریان ، روند افزایشی نداشته ایم ، اما در هر صورت شرایط این بیماری شکننده است تا واکسینه شدن کامل در مقابل این ویروس ، نباید به هیچ وجه عادی انگاری توسط هم استانی ها صورت نپذیرد .

دییرستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر در خصوص میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در استان هم گفت : خوشبختانه با تلاش های بخش درمان و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم استان،  چندین هفته است که از این نظر در بین دیگر استانهای کشور ، در رده های پایین قرار گرفته ایم که این جای امیدواری است اما نباید با عادی انگاری دوباره شاهد اوج گیری این بیماری در استان باشیم.

 

 

استان بوشهر بازی دانشگاه علوم پزشکی استان واکسیناسیون ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر