کد خبر: 1024515 A

رئیس صمت استان اردبیل خبر داد؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از قطع سهمیه یک نانوایی در مرکز استان به علت عرضه خارج از شبکه آرد خبازی خبر داد.

به گزارش ایلنا، صادقی عنوان کرد:در گزارش واصله شهروندان به اداره مشارکت های مردمی (سامانه ارتباطی 124) مبنی بر عرضه خارج از شبکه آرد توسط واحد نانوایی سنگک پزی،  با اعزام بازرسین سازمان صمت به محل و انجام بررسی های لازم، مشخص شد که با توجه به میزان آرد تحویلی در این واحد صنفی و مقدار آرد موجود تعداد 20 کیسه 40 کیلوگرمی کسری دارد.

او در ادامه افزود: متصدی مربوطه 20 عدل آرد را به محلی خارج از واحد نانوایی  انتقال و مرتکب تخلف صنفی عرضه خارج از شبکه شده بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: با پذیرفتن تخلف عرضه خارج از شبکه توسط متصدی نانوایی، برگ گزارش بازرسی در این مورد تنظیم و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

صادقی با اعلام اینکه تا تعیین تکلیف نهایی، سهمیه آرد واحد مورد نظر به صورت موقت قطع گردید، افزود: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، احتکار، عدم درج قیمت ، عرضه خارج از شبکه و ... مراتب را  از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴  در اردبیل و شهرستانهای تابعه اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی شود .

 

صمت اردبیل رامین صادقی آرد خبازی قطع سهمیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر