کد خبر: 1024490 A

نماینده مردم سمنان خبر داد:

نماینده مردم سمنان گفت: بیمارستان ۸۵ تختخوابی مهدیشهر ۱۰ سال است که معطل مانده و قرار است در دهه فجر امسال با تاخیر افتتاح شود.

به گزارش ایلنا از سمنان، عباس گلرو نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی افزود: بیشترین میزان مطالبه گری مردم در سمنان، مهدیشهر و سرخه در مقوله راه و شهرسازی است.

وی با اشاره به اینکه در سمنان پروژه های زیادی معطل مانده اند که عمدتاً اعتبار ندارند، یادآور شد: جاده فیروزکوه- سمنان به قتلگاه مردم تبدیل شده است و بسیاری جان خودشان را در این محور از دست داده اند و هر زمان در این مسیر به سمت تهران تردد می کنیم شاهد تصادفات هستیم.

نماینده مردم سمنان با گلایه از اینکه شهرک صنفی مهدی شهر ده سال است که بلاتکلیف مانده و قرار است زمینی به آنها بدهند که تاکنون عملیاتی نشده است، تصریح کرد: مشکلات تامین اعتبارات داریم اما به واقع ایران کشوری نیست که منابع اندکی داشته باشد.

وی ضمن بیان اینکه مسکن مهر امروز برای مردم مشکلات بسیاری ایجاد کرده است، اظهار داشت: مردم سمنان مطالبات جدی زیادی در حوزه راه دارند که یکی از آنها کریدور شمال به جنوب و محور فیروزکوه به سمنان است که می تواند شمال را به جنوب متصل و سمنان را از این منظر  از بن بست خارج کند.

گلرو یادآور شد: محور کیاسر و همچنین دوآب به مهدیشهر نیز با مشکلاتی روبرو است که در کنار محور سمنان- معلمان می بایست مد نظر مسئولان استانی و کشوری در وزارت راه قرار گیرد.

بیمارستان 85 تختخوابی مهدیشهر دهه فجر99 نماینده مردم سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر