کد خبر: 1024224 A

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات البرز:

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات استان البرز از برگزاری دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه‌ای کشور در البرز خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز ، رضا عباس زاده از برگزاری دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور خبر داد و گفت: این رویداد با موضوع تجارب موفق، ایده های برتر، توصیه های برتر، توصیه های اجرایی به میزبانی خانه مطبوعات استان البرز و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به صورت مجازی در سالن همایش های دهکده ورزشی چهارباغ در حال برگزاری است.

رئیس خانه مطبوعات استان البرز در این مراسم گفت: این رویداد در سال گذشته قرار بود اجرایی شود که به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد.

عباس زاده ادامه داد: فرهنگ رسانه ای از جمله مفاهیمی است که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد و بدون شک با تقویت این فضا شاهد رشد و بالندگی مطبوعات کشور در این عرصه خواهیم بود.

 این مسئول همچنین بیان کرد: خوشحالیم که امروز در البرز شاهد چنین رویدادی هستیم و بی تردید برگزاری چنین رویدادهایی سبب خواهد شد بتوانیم به دستاوردهای خوبی در بخش مطبوعات کشور با توجه به شرایط روز در فضای مجازی و انتقال صحیح اخبار و رویدادها دست یابیم .

رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات استان البرز بیان کرد: تاثیر و تاثر چنین رویدادهایی کمک بزرگی به بستر فعالیت‌های رسانه‌های کشور و به روزآوری آن خواهد بود که در تمام فضاهای اجتماعی، سیاسی ، فرهنگی و... تاثیرگذاری نوینی ایجاد خواهد کرد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز خانه مطبوعات البرز رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور رضا عباس زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر