کد خبر: 1024208 A

علیزاده تاکید کرد:

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس گفت: راه‌اندازی پایگاه اورژانس اجتماعی از جدی ترین نیازهای شهرستان بیضاء به شمار می رود که باید برای حصول و تامین آن اقدام شود.

به گزارش ایلنا، محسن علیزاده در دیدار با وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: امروزه در همه­ جوامع با توجه به شرایط موجود و به نسبت جو حاکم جامعه، تنش ­ها و اضطراب­ ها تبدیل به یک عضو لاینفک در زندگی همه­ انسان­ ها شده­ و دولت هر کشور برای کنترل این اضطراب ها و آرامش­ بخشیدن به فضای جامعه برنامه ­هایی را تبیین می­‌کند و در کشور ما این برنامه ­ها با عنوان برنامه اورژانس اجتماعی شناخته می‌شود.

عضو  کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار توجه و اختصاص اعتبار ویژه برای رفع مشکلات مددجویان حوزه انتخابیه از جمله تامین تبلت برای محصلین، اهداء جهیزیه، تامین امکانات کمک توانبخشی، تامین بسته های حمایت معیشتی ، البسه، لوازم التحریر،  تسهیلات اشتغالزایی و مسکن  و ... شد و اظهار داشت: کار کردن در  بهزیستی یک توفیق و ارزش است.

در ادامه رئیس سازمان بهزیستی ضمن تشکر از پیگیری و دغدغه نماینده مردم سپیدان و بیضاء برای رفع مشکل مددجویان گفت: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به درخواست های مددجویان از اولویت های کار در بهزیستی است و باید در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

وحید قبادی دانا تصریح کرد: یکی از رسالت های مهم سازمان بهزیستی ارائه خدمات به  توان خواه ها و مددجویان است  که در این راستا از هیچ تلاش و کوشش دریغ نخواهد شد و برای رفع مشکلات این عزیزان از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.

جامعه کمیسیون اقتصادی مشکلات حوزه انتخابیه تسهیلات اشتغالزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر