کد خبر: 1024183 A

رئیس شورای شهر کرج:

رئیس شورای شهر کرج گفت: اکثر ادارات کل و سایر نهادها بدهی های خود به شهرداری را پرداخت نکرده‌اند و این امر شهرداری را با مشکلات مالی مواجه کرده است که این موضوع باید از طریق حقوقی و مکاتبات اداری مورد پیگیری قرار گیرد.

به گزارش ایلنا از البرز، اکبر سلیم نژاد ضمن حضور در منطقه یک شهرداری کرج، همکاری و وحدت شورا و شهرداری را ضامن موفقیت در امور دانست و اظهار داشت: تعامل، همکاری و وحدت شورا و شهرداری در کنار ایجاد درآمد پایدار رمز موفقیت در امور و جلب رضایت مردم است که منجر به خدمات مطلوب به شهروندان می‌شود.

رئیس شورای شهر کرج، پیگیری مشکلات را در چارچوب قوانین مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: قطعاً این روند می تواند به ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان منجر شود بنابراین لازم است تا دستگاه‌ها با شهرداری تعامل بیشتری برقرار کنند.

سلیم نژاد با بیان اینکه شهرداری در صورت عدم همکاری دستگاه‌های اجرایی مجاز به استفاده از راه‌های قانونی است، تاکید کرد : شهرداران مناطق دهگانه تلاش کند از ظرفیت های قانونی در راستای نوسازی و توسعه شهر و  تهاتر بدهی دستگاه های دولتی وخصوصی به شهرداری ها استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه شورای شهر بر تعامل با سایر دستگاهها برای خدمت به شهروندان اصرار دارد، یادآور شد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در کرج تلاش شده است تا محیط شهری را با رویکرد آبادانی و ارتقای آرامش شهروندی بسترسازی کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه رویکرد شورای شهر شفاف سازی است، خاطرنشان کرد: مردم در صورت آگاهی از عملکرد مسئولان و رضایت از فعالیت آنها همراه مسئولان خواهند بود و در موضوعات مدیریت شهری مشارکت خواهند کرد.

وی اظهار کرد: در کنار پیگیری دریافت مطالبات قانونی از ادارات دولتی باید بدهکاران دانه درشت حقیقی که از پرداخت دِین خود سرباز می زنند نیز به درستی شناسایی و تعیین تکلیف شوند و با توجه به روحیه خوبی که در دستگاه قضا و سازمانهای نظارتی وجود دارد، شهردار کرج باید از همه ظرفیت ها برای وصول مطالبات و تزریق آنها به چرخه توسعه و عمران شهری بهره گیرد.

شورای شهر کرج شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر