کد خبر: 1024141 A

سرپرست بهزیستی البرز در گفت و گو با ایلنا:

سرپرست بهزیستی شهرستان البرز گفت: ۲۰۰ بسته لوازم التحریر در راستای حمایت تحصیلی کودکان کار و دانش آموزان نیازمند جامعه هدف اورژانس اجتماعی شهرستان البرز توزیع شد.

 شیرین فرازمند در گفت وگو با خبرنگار ایلنا از قزوین اظهار کرد: توزیع ۲۰۰ بسته لوازم التحریر بین کودکان کار و دانش آموزان نیازمند جامعه هدف اورژانس اجتماعی شهرستان البرز در سال جاری انجام شد و این اقدام به همت خیرین فرهنگی این شهرستان صورت گرفت و توسط تیم اورژانس اجتماعی شهرستان البرز توزیع شد.

سرپرست بهزیستی شهرستان البرز با بیان اینکه علت اصلی ترک تحصیل کودکان فقر است، افزود: این بچه‌ها چون توانایی تامین هزینه تحصیل را ندارند مجبورند برای تامین مخارج زندگی کار کنند و از درس خواندن منصرف شوند. به همین منظور جهت پیشگیری و حمایت تحصیلی و عدم  خروج از چرخه تحصیل این کودکان، نیازمند برنامه ریز و حمایت های بیش از پیش خیرین فرهنگی شهرستان هستیم.

فرازمند در خصوص ارزش ریالی این بسته‌های آموزشی بیان کرد: این بسته های آموزشی که شامل لوازم التحریر است به ارزش تقریبی هر بسته ۲۵۰ هزار تومان بوده که بین کودکان کار و نیازمندی که توان خرید ملزومات تحصیلی را نداشته اند، ارائه شد.

بهزیستی جامعه دانش آموزان کودکان هزینه تحصیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر