کد خبر: 1024030 A

مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد:

به منظور اجرای طرح مدیریت انرژی و پایش مصرف گاز در ادارات دولتی استان همدان و بازرسی های صورت گرفته و اخطار کتبی گاز 40 ساختمان اداری پرمصرف در همدان قطع شد.

به گزارش ایلنا از همدان، مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با اشاره به انجام بیش از 6 هزار مورد بازرسی از ساختمان‌های اداری در استان همدان به منظور اجرای طرح مدیریت انرژی و پایش مصرف گاز در ادارات دولتی استان همدان، از قطع گاز 40 ساختمان اداری در این استان خبر داد.

عبدالله فیاض تصریح کرد: پس از ابلاغ دستورالعمل پایش مصرف گاز در ادارات دولتی، اجرای این دستورالعمل از ابتدای دی ماه در دستور کار قرار گرفت و با هماهنگی استانداری همدان و فرمانداری‌ها گروه‌های بازرسی شرکت گاز استان همدان با مراجعه به ساختمان‌های اداری در استان نسبت به سنجش دمای رفاه ادارات و بازرسی موتورخانه‌ها و... اقدام کردند.

فیاض با اشاره به انجام بیش از 6000 مورد بازرسی در استان همدان از ابتدای اجرای این طرح، گفت: در نتیجه بی توجهی به رعایت استانداردهای مورد نظر، 378 مورد اخطار قطع گاز صادر و پس از اخطار کتبی و شفاهی به برخی از اداراتی که استاندارد مصرف گاز را رعایت نمی‌کردند گاز 40 ساختمان اداری در استان قطع شد.

استان همدان انرژی دی ماه گاز همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر