کد خبر: 1023977 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبرداد:

تمامی مدارس با جمعیت کمتر از ۵۰ نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت‌های آبی از اول بهمن بازگشایی می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش در زمینه آموزش در مدارسی که تاکنون بصورت غیر حضوری بودند و هم اکنون در وضعیت‌های زرد یا آبی هستند از یکم بهمن ماه بازگشایی می‌شوند.
 
به گزارش ایلنا از یاسوج، " هادی زارع پور" در نشست هماهنگی بازگشایی مدارس با حضور شورای معاونین آموزش و پرورش استان افزود: این بازگشایی شامل تمامی دانش آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی در مناطق دارای وضعیت زرد و آبی و مدارس ابتدایی و متوسطه با جمعیت کمتر از ۵۰ نفر در وضعیت آبی است.
 
وی گفت: هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش در آموزش‌های مهارتی و کارآموزی و کارورزی با وضعیت زرد و آبی نیز بازگشایی می‌شوند.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ضرورت همراهی و همکاری خانواده‌ها ، اظهارداشت: برای شروع کلاس‌های حضوری، شورای مدرسه تشکیل و تعداد دانش آموزان در کلاس‌های حضوری کمتر از ۱۰ نفر است.
 
وی افزود: وضعیت‌ رنگ ها از سوی دانشگاه علوم پزشکی اعلام و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و بویژه در شبانه‌روزی‌ها الزامی است.
 
زارع پور گفت: در مناطق نارنجی زرد و آبی فعالیت کادر اداری و اجرایی مدارس بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور مانند سایر کارکنان دولت است.
 
وی تاکیدکرد:بستر شاد، آموزش‌های تلویزیونی، بسته‌های آموزشی در مدارس مشمول الگوی حضوری همچنان ادامه دارد.

 

کرونا بهمن مدارس بازگشایی زارع پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر