کد خبر: 1023805 A

استاندار :

استاندار البرز گفت: با همکاری وزیر نیرو ، با افزایش 55 میلیون متر مکعبی آب موافقت شد و حق آبه البرز از محل سدهای استان 2 برابر شد از این رو درخواست کردیم که تصفیه خانه مرکزی شهرستان کرج بزودی اجرایی شود تا بتوانیم از این افزایش حق آبه بهره مند شویم.

به گزارش ایلنا از البرز، شهبازی در مراسم بهره برداری از 8 طرح آبرسانی به روستاهای البرز که روز سه شنبه همزمان در 4 استان کشور با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: بر اساس پویش هر هفته الف-ب ایران این بار در روستای فرخ آباد شهرستان فردیس استان البرز حاضر شدیم.

وی ادامه داد: 8 روستا در استان البرز به صورت همزمان به شبکه آبرسانی پایدار با اعتباری بیش از 74 میلیارد تومان رسیدند که بواسطه این امر جمعیتی حدود 10 هزار نفر بهره مند می شوند.

شهبازی گفت:  دولت نگاه ویژه ای به البرز دارد و از سال 92 بیش از هزار و 500 میلیارد تومان برای آب و فاضلاب استان هزینه شد و نتایج بسیار اثربخشی برای ایران کوچک داشت.

استاندار البرز اضافه کرد: در بحث یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی اقدامات بسار خوبی صورت گرفته است.

شهبازی افزود: برای رینگ شبکه آبرسانی البرز نامه ای مشترک با نمایندگان محترم مردم البرز در مجلس شورای اسلامی و نماینده محترم ولی فقیه در استان خدمت وزیر محترم نیرو ارسال شده که در انتظار پاسخ هستیم.

استاندار البرز گفت: با حضور وزیر نیرو در بخش برق نیز اقدامات بزرگی محقق شد و عملیات اجرایی اولین پست برق 400 کیلوولت البرز آغاز شده و اکنون بیش از 50 درصد پیشرفت دارد.

وی عنوان کرد: همچنین عملیات اجرایی پست 400 کیلوولت بعدی نیز در زکی آباد در دستور کار قرار گرفت.

 

مطالبات استاندار البرز در دستور کار قرار می گیرد

اردکانیان در مراسم بهره برداری از طرح های آبرسانی روستایی که به صورت همزمان در 4 استان کشور از جمله البرز به صورت ویدئو کنفرانس صورت گرفت، اظهار داشت: اکنون که به پایان دولت نزدیک می شویم اقدامات و برنامه های مدیران همانند دو ماراتن دنبال می شود و همه درصدد هستند که با موفقیت به خط پایان برسند.

وی ادامه داد: استاندار البرز مسئولیت بسیار سختی را بر عهده دارند چراکه کار در همسایگی تهران کار آسانی نیست و کسانی که دستی بر آتش اداره استان ها دارند، می دانند که مدیریت در استان های البرز و تهران بسیار سنگین و خطیر است که نظیر آن در سایر مناطق کمتر است.

اردکانیان گفت: به سهم خود بعنوان عضوی از دولت از خدمات استاندار البرز بویژه در حوزه نیرو قدردانی می کنم.

وی افزود: مواردی که از سوی استاندار البرز مطرح شد به طور حتم در دستور کار قرار می دهیم و با کمک استاندار نسبت به پیشبرد آنها اقدام می کنیم و امید است تا پایان دولت به نتیجه انها دست یابیم.

 

استاندار البرز وزیر نیرو در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر