کد خبر: 1023752 A

دبیر ستاد مقابله با کرونای شهرستان لنگرود گفت: در جریان بازدید از اماکن مختلف در شهرستان ، ۸۲ درصد از شهروندان از ماسک استفاده کرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

به گزارش ایلنا از لنگرود، رحیم حیدری در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان لنگرود با تاکید بر اینکه سلامت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت:باید از گردهمایی های خانوادگی تا حد امکان پرهیز شود.

 
فرماندار لنگرود همچنین با اشاره به این موضوع که‌هنوز ابعاد بیماری کرونا ناشناخته است، بیان داشت: هر شهروندی اگر جایی شاهد عدم رعایت پروتکل های بهداشتی بود، باید به مراجع ذی ربط گزارش کند.
 
همچنین در این جلسه الهام عاشوری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنگرود در گزارشی گفت: در طرح بیماریابی شهید قاسم سلیمانی بیش از ۳۸ هزار خانوار لنگرودی شرکت کردند و بیش از ۱۱۱ هزار نفر غربالگری شدند که از این تعداد ، ۱۳۷ نفر با علائم مثبت شناسایی شدند.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونای شهرستان لنگرود افزود: در جریان بازدید از اماکن مختلف در شهرستان ، ۸۲ درصد از شهروندان از ماسک استفاده کرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت می‌کنند.
 
وی همچنین با اشاره به وضعیت نارنجی شهرستان عنوان داشت : پویش هر خانه یک پایگاه سلامت در استان با هدف آگاهی بخشی به همه خانواده ها آغاز شده و در این طرح یک نفر از اعضای هر خانواده به عنوان سفیر سلامت معرفی می شوند.

 

خانواده سلامت شبکه بهداشت و درمان ماسک مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر