کد خبر: 1023730 A

فرماندار مهران:

فرماندار مهران گفت: تاکنون مورد مثبتی از ابتلا به کرونای انگلیسی در مرز مهران مشاهده نشده است و آن چه در فضای مجازی منتشر شده است کذب است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اسد قاسمی گفت: تاکنون مورد مثبتی از ابتلا به کرونای انگلیسی در مرزهای استان ایلام مشاهده نشده و آن چه در فضای مجازی منتشر شده،کذب است.

وی افزود: اقدامات کنترلی و پیشگیرانه در مرز بین المللی مهران به جد در حال انجام است و تاکنون هیچ موردی از کرونای انگلیسی گزارش و مشاهده نشده است و بسیاری از روستا‌های مجاور مرز مهران نیز در وضعیت سفید قرار دارند.

فرماندار مهران حضور عوامل بهداشتی، درمانی و استقرار گروه‌های غربالگری در نقطه صفر مرز مهران و پایانه مرزی از مواردی بود که از آن خبر داد و اظهار کرد: برخی شایعات درصدد آن هستند که امنیت روانی مردم را مخدوش کنند و به چنین شایعاتی دامن می‌زنند که پیشنهاد به مردم آن است تا اخبار را از مجاری رسمی پی بگیرند.

وی در ادامه به وضعیت شهرستان مهران اشاره کرد و یاد آور شد: شهرستان مهران در رنگ‌بندی‌های جدید در وضعیت آبی است.

قاسمی پایداری این وضعیت و دسترسی به وضعیت سفید در شهرستان مهران را با رعایت نکات بهداشتی ممکن دانست و عنوان کرد: رعایت نکات بهداشتی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک توأم با پرهیز از حضور در مراسم عزا و عروسی مهران را در وضعیت سفید قرار خواهد داد.

فرماندار فضای مجازی امنیت ایلام استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر